Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłoweUdziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki


Szkoła Tańca Warskich w Częstochowie. Zajęcia taneczne dla Dzieci,Młodzieży i Dorosłych. Kursy tańca i Zajęcia indywidualne.

SUPERSTAL garaże blaszane,blaszaki,hejmo,bramy garażowe,blaszaki,wiaty

Okna,drzwi,bramy,ogrodzenia,bramy ogrodzeniowe,okna dachowe,rolety zewnętrzne,usługi,Częstochowa,DWD

MAROL - Składy budowlano-opałowe

Nowbud Radomsko,materiały budowlane,stolarka okienna,drzwiowa z PCV,drewno i aluminium,parapety,klamki,zamki,łączniki,materiały izolacyjne,ociepleniowe,materiały pokryciowe,materiały wykończeniowe,boazerie,podłogi,parkiety,produkcja stolarki PCV,aluminiowa,produkcja parapetów zewnętrznych stalowych

drut-plast,ogrodzenia panelowe,ogrodzenia stalowe,ogrodzenia zgrzewane,ogrodzenia systemowe

KADEX Tłumiki

Mebin Stolarstwo Meble

Zakład Stolarski Schody Kiepura

SZYBEX szyby samochodowe

Reklama Podkategoria: Reklama

 • roll up

  roll up »

  Właściwie każdy z nas wie, jak istotne jest posiadanie spersonalizowanych stojaków reklamowych i roll up. Stojaki reklamowe można z powodzeniem dystrybuować pośród własnych klientów, wśród innych instytucji o podobnym działaniu albo także wśród naszych dostawców i odbiorców. Często można je zwyczajnie odnaleźć na biurku, przed wejściem do gabinetu czy także biura, jak i również niekiedy wręcz stoją one na ulicy. W większości przypadków stojaki reklamowe mylone są z tak zwanymi potykaczami. Różnica pomiędzy jednymi i drugimi jest i to wręcz znaczna. Potykacze są z reguły ustawiane na chodnikach, na ulicy, a oprócz tego przed budynkami. Jednakże stojaki reklamowe posiadają dużo mniejsze rozmiary. A przy tym potykacze są bardzo jednorodne i na rynku nie znajdziemy wielu ich rodzajów. Jeżeli chodzi jednakże o stojaki to wręcz najmniejsza, działająca na rynku firma może je mieć za niewielkie pieniądze. Czasami zdarza się wręcz, że są one gratisowo dodawane do określonego zlecenia składanego na wizytówki, kalendarze dla nabywców czy też przeróżne katalogi.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reklama - funkcja agitacyjna

  Reklama - funkcja agitacyjna »

  Celem głównym reklamy jest maksymalizacja zbytu oferowanych towarów i usług. Sprzedawca dąży do osiągnięcia własnych korzyści. Tę główną intencję reklamodawcy starają się jak najskuteczniej ukryć w przekazie reklamowym. Dowiedz się więcej o reklamie.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • GABLOTY, monitory dotykowe

  GABLOTY, monitory dotykowe »

  Firma MAGIT oferuje: monitory dotykowe, monitor dotykowy, nakładki dotykowe, touch screen, infokiosk, infokioski multimedialne, gabloty. Oferowane przez nas monitory dotykowe oraznakładki dotykowe bazują na monitorach fimy NEC.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stojak stojakowi nie równy

  Stojak stojakowi nie równy »

  Wiadomo, że minimalizujemy koszty, a tym samym równocześnie chcemy, żeby nasza akcja promocyjna przebiegała szybko i bez zakłóceń. Nie można niestety posiadać wszystkiego. W dużej liczbie przypadków, jeżeli decydujemy się na tanie stojaki reklamowe  i roll up to niestety, ale są one opracowane przeważnie z plastiku albo także tektury. W takim przypadku dosłownie przeciąg w naszym biurze ma możliwość doprowadzić niestety do jego zniszczenia. A przy tym klimatyzacja, wilgotne powietrze, czyszczenie i tym podobne zabiegi sprawiają, że nasze stojaki reklamowe nie wytrzymają dosłownie jednego sezonu. O ile myślimy długofalowo i chcemy rzeczywiście zaoszczędzić, to musimy przede wszystkim starać się kupować odpowiednie stojaki reklamowe. W pewnych przypadkach takimi są te zrobione ze stali nierdzewnej, czy również stosownego stopu plastiku. Współcześnie niewiele ludzi zdaje sobie sprawę, że nie warto zakupować tego samego kilka razy do roku. Znacznie taniej wychodzi nam bowiem zakup jednorazowy produktu w dużo lepszej jakości. Oszczędzamy nasze pieniądze, które możemy spożytkować w inny sposób.  

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • JM Group - Poligrafia

  JM Group - Poligrafia »

  Agencja Nowoczesnej Rekalmy JM Group istnieje na rynku od ponad 5 lat. W załączeniu przesyłam Katalog gadżetów reklamowych na rok 2010. Mam nadzieję, że znajdą w nim Państwo interesujące artykuły promocyjne dla Państwa Firmy.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki Warszawa

  Ulotki Warszawa »

  Ulotka, ulotki - Warszawa i okolice!; tel. 22 676 51 50. Rozdawanie ulotek do rąk własnych jeden z nielicznych sposobów reklamy dający możliwość bezpośredniego kontaktu z odbiorcą przekazu reklamowego oraz umożliwiający wybór grupy docelowej, do której mają być skierowane materiały reklamowe. Zgodnie z Polskim prawem kolportaż ulotek bez dodatkowych zezwoleń można prowadzić we wszystkich miejscach publicznych.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolportaż ulotek - dystrybucja ulotek

  Kolportaż ulotek - dystrybucja ulotek »

  Kolportaż ulotek oraz materiałów reklamowych! Nie wiesz jak najlepiej zareklamować swoją firmę, aby osiągnąć sukces? Twój sukces powierz w Nasze ręce. Dopilnujemy aby reklama była rozprowadzona na jak największą skalę. W Naszej firmie najważniejsza jest jakość oraz profesjonalizm, dlatego zatrudniliśmy kontrolerów, którzy nadzorują osoby, rozprowadzające materiały reklamowe. Zapewniamy Państwu gwarancję dobrej jakości za niewielkie pieniądze. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasetony Warszawa

  Kasetony Warszawa »

  Jesteśmy bezpośrednim producentem kasetonów reklamowych. Produkujemy i montujemy kasetony o dowolnych wymiarach.W naszej ofercie posiadamy wszystkie cztery rodzaje kasetonów: kasetony z grafiką naciągową, kasetony z licem z plexy o różnej grubości, kasetony z licem z poliwęglanu komorowego, kasetony z dibond i reynobond.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »

Reklama - nowa strona:

Adres: