Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dziennikiDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/kasiarz/domains/wkatalog.pl/public_html/templates/default/prawy.php on line 1

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki


Szkoła Tańca Warskich w Częstochowie. Zajęcia taneczne dla Dzieci,Młodzieży i Dorosłych. Kursy tańca i Zajęcia indywidualne.

SUPERSTAL garaże blaszane,blaszaki,hejmo,bramy garażowe,blaszaki,wiaty

Okna,drzwi,bramy,ogrodzenia,bramy ogrodzeniowe,okna dachowe,rolety zewnętrzne,usługi,Częstochowa,DWD

MAROL - Składy budowlano-opałowe

Nowbud Radomsko,materiały budowlane,stolarka okienna,drzwiowa z PCV,drewno i aluminium,parapety,klamki,zamki,łączniki,materiały izolacyjne,ociepleniowe,materiały pokryciowe,materiały wykończeniowe,boazerie,podłogi,parkiety,produkcja stolarki PCV,aluminiowa,produkcja parapetów zewnętrznych stalowych

drut-plast,ogrodzenia panelowe,ogrodzenia stalowe,ogrodzenia zgrzewane,ogrodzenia systemowe

SZYBEX szyby samochodowe

Mebin Stolarstwo Meble

Zakład Stolarski Schody Kiepura

KADEX Tłumiki

Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

« poprzednia strona · 3
 • Blog dla nauczycieli i rodziców

  Blog dla nauczycieli i rodziców »

  Theducation to sprawdzony przez matki i ojców blog o przedszkolu. Autorka stale rozwija swoją wiedzę z zakresu edukacji. Współpracuje z rodzicami, ale też i nauczycielami, by wspierać i pomagać cennymi radami. Ten rzetelny blog o edukacji to również wartościowe artykuły o dziecięcej psychologii i wychowywaniu. Założycielka bierze udział w licznych projektach edukacyjnych i z wielką pasją prowadzi trzy przedszkola. To miejsce idealne dla osób, które szukają bloga o szkole, autorka dzieli się swoimi doświadczeniami zawodowymi.

  Data dodania: 03 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Satellite Networks

  Satellite Networks »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do nas - Kempa Satellite Networks - Twój wybór to nasza atrakcyjna oferta. Dwukierunkowy i Szerokopasmowy Internet Satelitarny prosto do twojego komputera. Telekomunikacja satelitarna - pełny dostęp do internetu. Oferujemy szybki satelitarne systemy telekomunikacyjne, dwukierunkowy, szerokopasmowy internet satelitarny dostępny praktycznie w całym kraju. Kliknij teraz w link i zobacz więcej na naszej stronie internetowej. Szybka i pewna transmisja danych poprzez internet satelitarny w technologii VSAT.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program Zarządzanie nieruchomościami

  Program Zarządzanie nieruchomościami »

  Gospodarka nieruchomościami. Ewidencja lokalizacji i pomieszczeń. Umowy najmu. Umowy za media. Aneksy do umów. Faktury kosztów za najem i media. Dekretacja kosztów na pomieszczenia. Ewidencja dokumentów dotyczących nieruchomości. Raporty kosztów medialnych i najmu na poszczególnych nieruchomościach.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy do kosztorysowania

  Programy do kosztorysowania »

  Programy do kosztorysowania od Winbud - program kosztorys, oprogramowanie dla budownictwa. Serdecznie zapraszamy Państwa dalej - kliknij teraz w link i sprawdź co polecamy. Program kosztorysowy - Kosztorys, profesjonalny program kosztorysujący. Na naszej stronie demo programu kosztorysowego. Kosztorysy, program do kosztorysów - Winbud Prof i Start zintegrowane z systemem zarządzania firmą Sage Symfonia. Kosztorysy - kompleksowe kosztorysowanie robót Budowlanych. W ofercie także szkolenia z kosztorysowania i kurs kosztorysowy. Skorzystaj z oferty na program do kosztorysowania. Kosztorysowanie - zapraszamy po programy kosztorysowe dla firm, oprogramowanie dla budownictwa i system kosztorysowy.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIOS

  BIOS »

  Strona poświęcona jest systemowi BIOS. Posiada go każdy komputer osobisty PC, jest to program nadrzędny, nadzorujący pracę wszystkich podzespołów komputera oraz uruchamiający system operacyjny komputera. BIOS to raczej mało, albo w ogóle nie zauważany element całego systemu, jednak przypominamy sobie o nim dopiero jak coś się zepsuje. Sprawdzamy wtedy czy są dobrze ustawione czasy pamięci oraz to, czy procesor się nie przegrzewa. Prawdziwy problem zaczyna się wtedy, gdy komputer nie uruchamia nawet biosu, wtedy oznacza to, że wina leży po stronie sprzętu. Możliwe, że w takim wypadku kości ram lub karta graficzna są nie dociśnięte do slotu, lub kurz uniemożliwia dobre podłączenie komponentu. Wtedy trzeba powyjmować wszystko i wcisnąć z powrotem.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie podatkowe - użyj program pity

  Rozliczenie podatkowe - użyj program pity »

  Zupełnie bezpłatny program do PITów. Wypełnij swój PIT 37 w sposób łatwy i przyjemny. Nie zapomnij ściągnąć najlepszego programu PITy . Aplikacja pomoże Ci wypełnić bezproblemowo PIT.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • System CRM

  System CRM »

  Planowanie i przeprowadzanie akcji marketingowych. Działania jako elementy akcji marketingowych. Budżet akcji marketingowych. Zestawienia działań dla pracowników realizujących. Sprawowanie opieki nad klientami. Segmenty klientów. Dostęp do kompleksowej informacji o kliencie: złożone oferty, budowy, faktury sprzedaży, faktury kosztów, działania.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program do zarządzania projektami

  Program do zarządzania projektami »

  Narzędzie wspomagające zarządzanie projektami. Harmonogramowanie - diagram Gantta. Kontrola i zarządzania budżetem. Alokacji zasobów. Rozliczanie wynagrodzeń pracowników na projektach. Zarządzanie jakością i dokumentacją. Zarządzanie ryzykiem. Zarządzania odchyleniami w projektach. Analizy. Raporty.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczny Internet

  Bezpieczny Internet »

  Skoro znaleźliście się na tej witrynie, to zapewne wiecie jak korzystać z internetu. Jest to potężne narzędzie do przekazywania informacji. Jednak podobnie jak inne miejsca, w których spotykają się obcy nam ludzie, tak i tutaj czekają na nas pewne zagrożenia. Jak zadbać o bezpieczeństwo w internecie? Po pierwsze są to wszelkiej maści wirusy i trojany, infekujące nasz komputer. Często niszczą nam dane zgromadzone na dysku twardym, odczytują nasze hasła oraz sprawiają wiele różnego rodzaju problemów. Warto w takim wypadku zaopatrzyć się w antywirusa, który nie dopuści do zainfekowania naszego PC.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • System informatyczny do zarządzania przedsiębiorstwem

  System informatyczny do zarządzania przedsiębiorstwem »

  Zintegrowana platforma zarządzania dla przedsiębiorstw zawierająca elementy MRP oraz ERP takie jak: realizacja zleceń produkcyjnych, bilansowanie kosztów i sprzedaży, planowanie potrzeb materiałowych, magazynowanie, zaopatrzenie, zarządzanie zasobami ludzkimi, kontroling, pomiar wyników.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Crm

  Crm »

  Bs4 business solutions - producent oprogramowania crm które ma wiele funkcjonalności. Firma oferuje wysokiej jakości oprogramowanie crm dla małych i średnich firm. Zadbaj o potencjalną sprzedaż, zbierz w jednym miejscu i uporządkuj wiedzę o wszystkich klientach. Zapraszamy po oprogramowanie dla firm i system crm. Najbardziej funkcjonalny program crm dla firm z niemal każdej branży pozwala podejmować lepsze decyzje, automatyzować tworzenie ofert, skutecznie planować zadania, zbierać informacje o klientach, wygodnie komunikować się z klientami, usprawnić komunikację w firmie. Crm od bs4 to brakujący element w Twoim biznesie. Serdecznie zapraszamy zobacz dalej. Zapraszamy - oprogramowanie crm, system crm.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program do obsługi serwisu

  Program do obsługi serwisu »

  Obsługa różnego rodzaju punktów serwisowych. Rejestrowanie zgłoszeń, przyjęć, napraw i wydań urządzeń z serwisu. Prowadzenie kartotek klientów i urządzeń. Raporty wykonanych usług dla klientów. Raport pracy pracowników serwisu. Komunikacja z klientami dotycząca wykonywanych usług serwisowych.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Analiza bilingów telefonów komórkowych

  Program Analiza bilingów telefonów komórkowych »

  Rozliczanie kosztów (abonamenty, usługi, aktywacje) za telefony komórkowe. Ewidencja urządzeń i aktywacji. Umowy z operatorem. Analiza bilingów. Kontrola nadużyć i niedopełnień. Kompatybilność z bilingami przesyłanymi w postaci elektronicznej przez wszystkich operatorów telefonii komórkowej.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Do rozliczania produkcji program

  Do rozliczania produkcji program »

  Firma Humansoft ma ponad 20 letnie doświadczenie w branży. Producent oferuje oprogramowanie dla firm - system erp, program do rozliczania produkcji i magazynowy, programy księgowe, programy dla biur rachunkowych. QlikView – narzędzie business intelligence. System ERP, CRM, MES.

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • System do zarządzania projektami i budowami

  System do zarządzania projektami i budowami »

  Zarządzanie całym procesem inwestycyjnym począwszy od złożenia oferty aż po zakończenie sprzedażą. Oferty i przetargi. Zlecenia produkcyjne (budowy). Rozliczenia z podwykonawcami. Alokacja zasobów na budowy. Dekretacja kosztów na budowy. Kontrola budżetu w czasie rzeczywistym. Kontrola terminów. Elektroniczna teczka budowy. Generacja dokumentów. Analizy. Raporty.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Zarządzanie licencjami i infrastrukturą IT

  Program Zarządzanie licencjami i infrastrukturą IT »

  Zarządzanie zasobami informatycznymi przedsiębiorstwa. Obsługuje inwentaryzację zasobów IT, licencji i urządzeń. Magazyn licencji dostarcza informacji o wykorzystanych i wolnych licencjach. Doskonale nadaje się jako narzędzie do przeprowadznia audytu oprogramowania w firmie.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bs4-CRM oprogramowanie CRM

  Bs4-CRM oprogramowanie CRM »

  Bs4-CRM - nowoczesne oprogramowanie CRM dla małych i średnich firm. Serdecznie zapraszamy dalej - twój wybór to nasza oferta. Zbierz w jednym miejscu i uporządkuj całą wiedzę o swoich klientach. Zadbaj o każdą potencjalną sprzedaż tak, aby wygrać ze swoją konkurencją. Umożliwia to oprogramowanie bs4 CRM. Skorzystaj z oferty na wysokiej klasy, bezpieczny i sprawny system crm - poznaj nas. Kliknij w link teraz - skorzystaj z naszej oferty i zobacz więcej na stronie.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program do utrzymania sieci teletechnicznych

  Program do utrzymania sieci teletechnicznych »

  Wspomaganie obsługi serwisowej sieci teletechnicznych różnych operatorów. Inwentaryzacja infrastruktury teletechnicznej: obiekty, kanalizacja, linie, kable, złącza, markery. Lokalizacja GPS. Dołączanie map. Awarie. Naprawy. Identyfikacja miejsca awarii na podstawie danych telemetrycznych.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Analiza bilingów telefonów komórkowych

  Program Analiza bilingów telefonów komórkowych »

  Rozliczanie kosztów (abonamenty, usługi, aktywacje) za telefony komórkowe. Ewidencja urządzeń i aktywacji. Umowy z operatorem. Analiza bilingów. Kontrola nadużyć i niedopełnień. Kompatybilność z bilingami przesyłanymi w postaci elektronicznej przez wszystkich operatorów telefonii komórkowej.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres:
Płatności w serwisie obsługiwane są przez DotPay