Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki


Sklep zoologiczny ABC Psa i kota


okna PCV Częstochowa,dwd częstochowa,aluminium,drzwi zewnętrzne,drzwi wewnętrzne,bramy garażowe,bramy przemysłowe,ogrodzenia i bramy ogrodzeniowe,okna dachowe,rolety zewnętrzne,akcesoria do okien i drzwi,roletki,żaluzje,siatki antyinsektowe,parapety,nawiewniki,usługi montażowe i serwisowe,Częstochowa

Marol materiały budowlane,Częstochowa,materiały opałowe,transport,usługi hds,narzędzia budowalne,skład budowlany,chemia budowlana,systemów suchej zabudowy,ocieplenia budynków,systemy kominowe,internetowy sklep budowlany,Marian Połacik

Nowbud Radomsko,materiały budowlane,stolarka okienna,drzwiowa z PCV,drewno i aluminium,parapety,klamki,zamki,łączniki,materiały izolacyjne,ociepleniowe,materiały pokryciowe,materiały wykończeniowe,boazerie,podłogi,parkiety,produkcja stolarki PCV,aluminiowa,produkcja parapetów zewnętrznych stalowych

Drut-Plast,ogrodzenia panelowe Częstochowa,panelowe stalowe,panele zgrzewane,panele systemowe,siatka metalowa,maty pod wylewki,maty zbrojeniowe,strzemiona budowlane,produkcja gwoździ Częstochowa,drutplast częstochowa


KADEX Tłumiki

Mebin Stolarstwo Meble,meble Radomsko,meble stylowe Radomsko,meblościanki,producent mebli Radomsko,zestawy wypoczynkowe,producent mebli z litego drewna,sklep meblowy,stoły,ławostoły plus,kominki elektryczne,Mebin - Producent Mebli

Zakład Stolarski Schody Kiepura

Sauny Podkategoria: Sauny

  • Ciepło w domu

    Ciepło w domu »

    Kiedy nadchodzi zima najważniejsze jest aby było ciepło w domu, gdyż od tego zależy nasze samopoczucie i stan naszego zdrowia. Temperatura pomieszczeń w których śpimy, pracujemy, jemy albo odpoczywamy musi być dobrze dobrana. W sypialni nie powinno być za ciepło gdyż o ile w nocy jest za ciepło i duszno to nie wyśpimy się, a nawet możemy wstać bardziej zmęczeni niż się położyliśmy. W pokoju w którym pracujemy, lub się uczymy powinna być trochę wyższa temperatura niż w pokoju w którym śpimy gdyż siedząc długo przy biurku narażamy się na to że zmarzniemy. A jak jest nam zimno to nie woli nam się uczyć ani pracować tylko myślimy o tym żeby się położyć pod ciepłą kołderkę i zagrzać troszkę. Najniższa temperatura powinna być w kuchni ponieważ tutaj i tak co chwilę coś gotujemy lub podgrzewamy zatem jest tutaj samo w sobie ciepło. Najcieplej powinno być w łazience, a najlepiej jak jest tam podgrzewana podłoga ponieważ jak rano wstajemy i bierzemy prysznic zwłaszcza zimą czy jesienią to przyjemniej jest postawić nogę na ciepłej podłodze niż na zimnej bo wtedy jest to za duży szok i niekiedy to wręcz nie chce się człowiekowi kąpać przy niskiej temperaturze bo wie że będzie mu jeszcze zimniej.

    Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »

Sauny - nowa strona:

Adres: